Alarm eTiger S4 Combo Secual GSM + PSTN Zestaw x2
  • Alarm eTiger S4 Combo Secual GSM + PSTN Zestaw x2

Alarm eTiger S4 Combo Secual GSM + PSTN Zestaw x2

849,00 zł
Brutto
Zestaw alarmu S4 Combo Secual dzialąjący z kartami GSM i linią telefoniczną PSTN wbudowany wyświetlacz LCD, akumulator i syrena. Zestaw z 2 pilotami, 2 kluczami RFID, oraz najnowsza wersja 2 czujników ruchu PIR i 2 magnetycznych.System alarmowy GSM/PSTN S4 Combo Secual, to ochrona twojego domu z dala gdziekolwiek jesteś. Sterowanie całym systemem odbywa się poprzez telefon.
Wbudowany nadajnik GSM, pozwoli ci na całkowite sterowanie za pomocą wiadomości SMS. Dzięki darmowej aplikacji na Androida i IOS możesz uzbroić/rozbroić alarm oraz go skonfigurować. Gdziekolwiek będziesz, centrala alarmu będzie ci przesyłać informacje na twój telefon bądź inny przypisany wcześniej.
Centarala ta także została rozbudowana o możliwość zadzwonienia na nią i sterowania poprzez wybór komend, które podaje nam automatyczna sekretarka centrali
(język angielski).Dzięki łatwej instalacji i konfiguracji cały zestaw możesz zainstalować w ciągu kilku minut. Akcesoria są połączone poprzez częstotliwość radiową, więc nie trzeba ciągnąć żadnych kabli do ich zainstalowania. Do montażu na ścianach, drzwiach potrzebujesz tylko śrub lub taśmy dwustronne. Konfiguracja czujek i innych akcesoriów jest bardzo prosta, wystarczy przyłożyć je do centrali, przypisać strefę i ruchem aktywować czujkę i po 15 sekundach oraz sygnalizacji dźwiękowej centrali, czujka została przypisana do alarmu..

Z centralą alarmu możesz komunikować się na dwa sposoby: podłączając ją do gniazda telefonu stacjonarnego lub poprzez sieć komórkową GSM.
Aby obsługiwać poprzez sieć komórkową GSM, wystarczy zakupić kartę SIM obojętnie jakiego operatora, włożyć do centrali i możemy już obsługiwać wszystkie dostępne funkcję.
UWAGA
Karta SIM nie jest częścią zestawu i należy ją zakupić osobno.

Akcesoria oraz czujki łączą się poprzez przypisaną częstotliwość radiową, którą ciężko zakłucić. Do centrali alarmu możemy przypisać bezprzewodowo: 30 pilotów, 50 czujek bezprzewodowych oraz 50 RFID.
Mamy także możliwość przypisania 5 mumerów telefonu komórkowych, 5 numerów otrzymujących powiadomienia SMS oraz 2 numery stacjonarne. Centrala alarmu może służyć także jako telefon, wystarczy wpisać nr. telefonu i wybrać klawisz z słuchawką na klawiaturze. Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwolą nam na rozmowę.
Wbudowany wyświetlacz LCD, który wyświetla niezbędne infromacje odnośnie: stanu alarmu, datę, godzinę. Pozwala także na szybką i łatwą konfigurację całego systemu oraz podgląd historii, aktywnych funkcji.
Możliwość konfigurowania znaczników RFID na własne potrzeby. Można go przypisać danej osobie oraz strefę, którą ma rozbroić lub rozbroić cały alarm. Dzięki przypisaniu każdej osobie znacznika, będziesz mógł otrzymywać wiadomość SMS z informacją kto wrócił do domu.Wbudowane 2 akumulatory litowo-jonowe w centali, mogące pracować do 8 h w trybie czuwania. Są one przydatne w momencie braku prądy, gdyż cały system alarmowy i tak pracuje nadal.
Każda czujka posiada baterię, które je zasilają, bez potrzeby przeciągania dodatkowego kabla zasilającego. Inteligentny wbudowany system czujek zarządzania energią, wysyła informacje do centrali w momencie gdy bateria zaczyna się rozładowywać.

Nasz alarm możesz bezproblemowo obsługiwać przez smartfona, dzięki darmowej aplikackcji stworzonej do niego. Wystarczy pobrać, zainstalować, skonfigurować i masz dostęp do wszystkich funkcji!!

Alarm S4 Combo Secual możesz rozbudować o wszystkie dostępne akcesoria firmy Etiger: czujniki ruchu, kontakt drzwi, dodatkowe syreny, detektory dymu, klawiatury. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie akcesoria, które potrzebujesz aby rozbudować i wzmocnić ochronę swojego domu.


Cały zestaw uzupełniają następujące elementy:
- 2 tagi RFID, czyli dodatkowy "znacznik", dzięki któremu będziesz mógł rozbroić alarm. Możesz go dać swojemu dziecku, żonie, przyjacielowi.
-
2 czujniki otwarcia drzwi lub okna, które pozwolą na wykrycie wszelkich prób włamań. Jak tylko wykryje ruch drzwi lub okna, w którym jest zainstalowany system to dzięki czujnikowi magnetycznemu wyzwoli alarm.
- 2 czujki ruchu PIR,  dzięki czułej i niezawodnej czujce oraz detektorze ruchu PIR, który wykrywa podejrzane ruchy w pomieszczeniu, pozwoli na  wyzwolenie alarmu.
- 2 dodatkowe piloty, którymi możesz uzbrajać, rozbrajać alarm, włączyć syrenę lub wysłać powiadomienie SMS do numeru szybkiego wybierania.Cechy:
- menu centrali w języku angielskim
- informowanie z alarmu wysyłane na komórkę
- centrala obsługuje 50 czujników bezprzewodowych, 50 RFID oraz 30 pilotów
- możliwość zaprogramowania 5 numerów GSM, 5 numerów SMS oraz 2 numery PSTN
- nagrywania notatki głosowej
- uzbrajanie i rozbrajanie poprzez SMS lub telefon za darmo
- wbudowana syrena (100dB)
- tworzenie kopii zapasowych 
- bateria litowo-jonowa
- powiadomienia SMS o braku zasilania, odzysku energii i niskim poziomie baterii
- częstotliwości GSM: 850/900/1800/1900MHz
- częstotliwość radiowa: 433MHz (± 75kHz)
- wbudowane 2 baterie litowo-jonowe 3.7V/800 mAh (BL-5B)
- wejście: AC 110-240V/50-60Hz
- wyjście: DC 12V/1A

Zawartość opakowania:
- panel (z baterią i syreny) x 1
- piloty x 2
- tagi RFID x 2
- czujniki drzwi / okna kontaktu x 2
- czujki ruchu PIR x 2
- zasilacz sieciowy x 1
- instrukcja obsługi w języku polskim x 1


Film instruktażowy
instrukcja obsługi PL >> 
tutaj <<
https://dmtrade.pl/katalogi/etiger/Instrukcja_obslugi_Etiger_S4.pdf
instrukcja komend dla SMS i aplikacji >> tutaj <<
https://dmtrade.pl/katalogi/etiger/instrukcja_komend_sms.pdfFAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Ustawienia panelu sterowania

Jak skonfigurować panel sterowania?

Panel sterowania systemu alarmowego można skonfigurować w menu panelu sterowania (menu wyświetlane jest na ekranie LCD), przez SMS, lub aplikację Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play i App Store.

Co to jest domyślny kod dla mojego systemu alarmowego?

Domyślnie kod użytkownika to 1234.
Domyślnie kod administratora jest 123456.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne mojego systemu alarmowego?

Metoda 1
W komorze na baterie w tylnej części panelu sterowania, ustaw przełącznik w pozycji "OFF". Następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz [*] na panelu sterowania podczas włączania systemu alarmowego, po czym zwolnij klawisz [*] i wpisz "123456".

Metoda 2
Wpisz kod administratora i naciśnij klawisz [Enter] na panelu sterowania, aby uzyskać dostęp do menu ustawień (menu jest widoczne na ekranie LCD). W menu, przejdź do menu "Ustawienia systemu", a następnie "RESET" i naciśnij klawisz "ENTER".

Metoda 3
Wyślij "0000" przez SMS do panelu sterowania. Uwaga, wiadomość SMS musi zostać wysłana z telefonu, którego numer został zarejestrowany w panelu sterowania.

Odbiór karty SIM / Sygnał

Czy muszę mieć kartę SIM do korzystania z S4 Combo Secual lub S4 Combo Vid Secual?

Nie ma takiej potrzeby
S4 Combo Secual może być używany z kartą SIM lub podłączony do telefonu stacjonarnego.

- Korzystanie z połączenia stacjonarnego umożliwia podstawową interakcję z systemem alarmowym (przez telefon).
- Korzystanie z karty SIM (nie ma w zestawie) pozwala na bardziej zaawansowaną interakcję z systemu (przez telefon, SMS lub aplikację).

Jakie karty SIM mogę użyć do mojego systemu alarmowego?

Panel sterowania S4 może być stosowany zarówno w trybie GSM (z kartą SIM) lub w trybie PSTN (podłączony do stacjonarnego telefonu).
W trybie GSM, zalecamy korzystanie z karty SIM z planem typu „no limit"

Karta SIM musi pracować w sieci GSM. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z operatorem telefonii komórkowej dostępnym na danym rynku.
Panel sterowania S4 obsługuje tylko regularne kart SIM. Nie obsługuje kart micro SIM, ani nano SIM.

Jak mogę włożyć kartę SIM do panelu sterowania?

Włóż kartę SIM w odpowiednim miejscu w komorze baterii, z chipem w kierunku panelu sterowania.

Funkcje / Ustawienia zaawansowane

Co to są strefy?

Każdy detektor może być przypisany do jednej z 4 kategorii stref: Strefa normalna, strefa 'Tryb Home", strefa „Opóźnienie" lub strefy 24h. Gdy strefy są włączone czujniki ruchu zachowują się inaczej, gdy system jest uzbrojony, rozbrojony lub w trybie Home

Strefa normalna
Gdy centrala jest uzbrojona (lub w trybie Home), detektor przypisane do strefy Normalny wykryje ruch, wtedy włącza alarm. Gdy system jest rozbrojony, czujnik nie wywoła alarmu.

Strefa „Tryb Home"
Czujki przypisane do głównej strefy w tym trybie nie wywołają alarmu, gdy system jest uzbrojony w trybie domowym.

Strefa „Opóźnienie"
Czujki przypisane do strefy Opóźnienie spowodują wyzwolenie tylko alarmu po upływie określonego czasu opóźnienia (licząc od uzbrojenia systemu alarmowego). To pozwala na uzbrojenie lub rozbrojenie systemu alarmowego z panelu sterowania, bez wywołania alarmu.
Zalecamy, aby przypisać czujki znajdujące się w wejściu do domu, do tej strefy.

Strefa 24h
Czujki przypisane do strefy 24h wywołają alarm po wykryciu ruchu, bez względu na to, czy system jest uzbrojony czy nie. Zalecamy, aby przypisać czujki dymu do strefy 24h.

Kiedy utworzyć konto w aplikacji dla mojego systemu alarmowego, jaki jest numer karty SIM?

Numerem karty SIM w systemie alarmowym jest numer telefonu przypisanego karcie SIM. Karta SIM jest konieczna w centrali S4 do pracy w trybie GSM (do konfiguracji i kontroli systemu alarmowego przez wiadomości SMS). Karta SIM jest sprzedawana oddzielnie
.
Czy mogę otrzymać powiadomienie SMS za każdym razem czy system jest uzbrojony lub nie?

To jest możliwe.

Aby otrzymywać powiadomienia SMS, gdy system jest uzbrojony, wejdź do menu z panelu sterowania (wpisz kod administratora + "Enter").
Przejdź do ustawienia systemu> ARM i naciśnij "Enter".
Zmień z "OFF" na "ON" i naciśnij klawisz "Enter".

Aby otrzymywać powiadomienia SMS, gdy system jest rozbrojony, wejdź do menu z panelu sterowania (wpisz kod administratora + "Enter").
Przejdź do ustawienia systemu> DISARM i nacisnąć "Enter".
Zmień z "OFF" na "ON" i naciśnij klawisz "Enter".

ETiger
ALA-ETI-S4
4 Przedmioty

Powiązane produkty

(Jest 10 innych produktów w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password